Informacje dla rodziców na temat MovieStarPlanet

Czym jest MovieStarPlanet?

MovieStarPlanet jest społecznym, wirtualnym światem z motywem gwiazdy filmowej.
Podczas gdy wiele gier polega tylko na zabawie, MovieStarPlanet zostało rozwinięte z naciskiem na naukę języka angielskiego. MovieStarPlanet zostało utworzone podczas bliskiej współpracy Duńskiego Uniwersytetu Edukacyjnego oraz wieloma mianowanymi nauczycielami ze szkół podstawowych. MovieStarPlanet zostało stworzone z finansowym wsparciem Duńskiego Ministerstwa Technologii Naukowej i Innowacji.

Co moje dziecko może robić na MovieStarPlanet?

Przede wszystkim bawić się podczas nauki języka angielskiego.
Każde dziecko otrzymuje osobistą gwiazdę filmową, która może występować w tworzonych filmach animowanych, rozmawiać w pokojach ze znajomymi a także nawiązywać przyjaźnie na całym świecie. Bohater MovieStarPlanet zyskuje punkty sławy oraz zarabia wirtualne pieniądze (StarCoins) podczas tworzenia filmów, które potem mogą być użyte do kupowania nowych kostiumów, animacji i innych rekwizytów potrzebnych do tworzenia różnorodnych i coraz lepszych filmów.

Kto używa MovieStarPlanet i czy jest ono bezpieczne?

MovieStarPlanet jest bezpiecznym miejscem dla każdego.
MovieStarPlanet przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Jest to wielka Planeta Gwiazd oraz świetne i bezpieczne miejsce do spędzania czasu z przyjaciółmi i nawiązywania nowych znajomości na całym świecie. Na MovieStarPlanet.pl jesteśmy zaangażowani w utrzymaniu MovieStarPlanet bezpiecznym miejscem w sieci i żeby tego dokonać

Czy osobiste informacje mojego dziecka są rejestrowane?

Nie, tylko nazwa użytkownika oraz hasło są potrzebne do stworzenia profilu.
Użytkownicy mogą ewentualnie zarejestrować adres e-mail na wypadek gdyby zapomnieli hasła.

W jaki sposób MovieStarPlanet rozwija zdolności językowe mojego dziecka?

Podczas tworzenia filmów animowanych na MovieStarPlanet, dzieci będą wyrażać swoje myśli rozwijając swoje umiejętności ustnego i pisemnego języka angielskiego. Jako że MovieStarPlanet bazuje na sieci, dzieci mogą kontaktować się i nawiązywać znajomości z innymi dziećmi na całym świecie, wzbogacając tym samym swoje zdolności językowe.

Ile to kosztuje?

MovieStarPlanet jest bezpłatne do korzystania w podstawowej formie.
Każdy użytkownik może cieszyć się MovieStarPlanet tak długo jak chce bez potrzeby płacenia za cokolwiek. Jakkolwiek, jeżeli dziecko nie ma cierpliwości żeby zarabiać StarCoins poprzez kręcenie filmów i granie w gry; istnieje możliwość zakupu StarCoins za prawdziwe pieniądze. Także niektóre ubrania i rzeczy są tylko dla płacących użytkowników, którzy znani są jako członkiwie VIP na MovieStarPlanet. Żeby być pewnym, że dziecko nie wyda zbyt dużo pieniędzy, każdy użytkownik może tylko zakupić StarCoins za 32 zł tygodniowo przy użyciu telefonu komórkowego. Dodatkowo, 11 kwietnia 2010, MovieStarPlanet dodało limit na prywatne numery telefonu, żeby być pewnym, że dzieci nie płacą za profile innych użytkowników.

Dlaczego użytkownicy wydają pieniądze na MovieStarPlanet?

Z powodu kosztów prowadzenia i rozwoju MovieStarPlanet.
Musimy także opłacać moderatorów, którzy utrzymują MovieStarPlanet bezpiecznym miejscem w internecie. Jednakże prosze pamiętać, że każdy użytkownik może cieszyć się MovieStarPlanet bez płacenia za cokolwiek.

Więcej informacji?

Proszę przeczytać przewodnik użytkownika tutaj, albo napisac do contact@moviestarplanet.com